Povodně 2024

Jak všichni víte, tak u nás na fotbalovém hřišti úřadovala velká voda. Měli jsme velké štěstí, že zasáhla “pouze” okolí budovy a částečně hřiště a nemuseli jsme řešit tak velké škody, jako jiné týmy. Každopádně po sobě nechala slušnou spoušť, kterou jsme včera společně uklidnili tak, aby vše bylo připraveno na nejbližší zápasy. Na úklidu se podílely všechny věkové skupiny obou pohlaví. Od hráčů mladší přípravky, přes mladší žáky, dorosty, muže, až po starou gardu a taky lidi mimo fotbal. Celkem se, dle časových možností, podílelo na úklidu cca 40 skvělých lidí. Obrovské poděkování patří hlavně naší skvělé paní starostce Andrea Tománková, která nám zapůjčila šikovné lidi s technikou, bez které by jsme to uklízeli podstatně déle a hlavně se sama aktivně podílela na úklidu. Další velké poděkování patří také Hasiči Rybí, kteří nám rovněž velkou mírou pomohli. Poděkování si zaslouží také Dagmar Květoňová a Jiří Kelnar, kteří zajistili výbornou teplou stravu a pitný režim. Jediné co zbývá, je zprůchodnit odtokovou rouru naší přehrady a následně vybagrovat nánosy bordelu, ale to ještě nějakou dobu nejspíš potrvá. Nicméně my jsme připraveni na další fotbalové zápasy. Například hned na dnešní zápas mladší přípravky, která vyběhne na hřiště dnes v 16:30. Ještě jednou VELKÉ DÍKY všem, kteří nám pomohli. DĚKUJEME!!!

další Zápasy

partNeři

TJ Rybí, z.s.
Rybí 362