Muži
2020-09-20 16:00

4: 2
gajdušek
Hodnocení utkání TJ Rybí z.s. – Trojanovice I. 4:2 (3:1) Sestava: Kelnar Kubín Chytílek Vahalík Maloušek (79´Pítr) Švrček M. (90´Adamský) Bár Lenert © Havrlant Krpec (63´Matuš) Marek (85´Gajdušek) Náhradníci: Purmenský D., Machů, Skalka – nezasáhli do hry Branky: Krpec 2x, Marek, Matuš Po špatném výkonu ve Studénce, jsme chtěli doma s Trojanovicemi vše napravit. Celý týden jsme hráče povzbuzovali a připomínali, že každý zápas je jiný. A pokaždé začíná za stavu 0:0. Udělali jsme spoustu změn a také jsme mohli postavit do utkání i novou posilu Petra Vahalíka. Pomohlo to a hráči od první minuty ukazovali, že dnes jsou schopni vše zlomit. Utkání bylo od první minuty hrané ve vysokém tempu a náš presink dostával hosty pod tlak. Docela brzo jsme se dokázali prosadit, když ze standartní situace vstřelil branku Marek. Soupeř bohužel hned po minutě po nenápadné akci vyrovnal. Nezaskočilo nás to a hned na to jsme se opět vrhli do útoku. Dobře jsme kombinovali a snažili se soupeře presovat. To vedlo ke vstřelení ještě dvou gólů, které vstřelil Krpec. Soupeř měl ještě jednu velkou šanci, tu ale zneškodnil náš brankář. V poločase jsme si řekli pár detailů a apelovali jsme na koncentraci od první minuty a na stále stejný systém hry. To se nám povedlo a i druhou půli jsme začali velmi dobře. Hosté sice vstřelili kontaktní gól ze standartní situace, ale jinak vyloženou šanci neměli. My jsme mohli rozhodnout utkání dříve, ale naše nepřesné zakončení bylo proti. Až v úplném závěru jsme využili dobré uvolnění Gajdůška, který nacentroval na volného Matuše a ten se hlavou nemýlil. Poprvé jsme bodovali v domácím prostředí, za což jsem rád, ale hlavně hráči konečně zúročili všechny tréninky a poctivou docházku. Nyní nás čeká zápas ve Velkých Albrechticích, kde budeme chtít hrát stejně aktivně a odvést si další body. Trenér Jaromír Kvita